Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
O Bíloveckou kočku 2014
Publikováno 10. 7. 2014 - 13:07 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Soutěže

obrazekNepostupová soutěžní přehlídka mažoretek v malých a velkých formacích v Bílovci se koná 18. října 2014. Novinkou tohoto ročníku je, že soutěžní soubory pořádajícího týmu Mažoretky Bílovec nebudou soutěžit, pouze vystoupí nesoutěžně jako hosté. Další informace najdete v celém článku.
Propozice

PřihláškaBližší informace o soutěži na stránkách soutěže nebo na mazoretkybilovec (at) seznam.cz.


Komentáře:

- Daniela / 14. 7. 2014 - 10:07
Pořád tomu nerozumím,jsou tam i dua baton ? :) :DD
- Drahomíra / 22. 7. 2014 - 12:07
Tato soutěž je určená MF/3 - 7 soutěžících a VF/8 - 17 soutěžících... www.obiloveckoukocku.estranky.cz/clanky/3.-rocnik-2014/propozice.html
- Martina / 15. 9. 2014 - 10:09
Kdy bude seznam přihlášených týmů? A bude vůbec na stránkách?
- D.G. / 18. 9. 2014 - 10:09
Uzávěrka přihlášek je až 25. 9. Seznam přihlášených týmu bude zveřejněn až po tomto datu - a vždy bývá na stránkách v podobě startovní listiny.
- Kateřina / 19. 10. 2014 - 11:10
Dobrý den, po včerejší soutěži jsem bohužel zklamaná hodnocením porotců,které opravdu nebylo objektivní. Sledovala jsem všechny soubory velkých formací jako nestranný pozorovatel a opravdu nechápu jak je možné, že se na prvních příčkách umístily soubory nesrovnatelně horší než některé ostatní a ještě s takovým bodovým náskokem. Po vyhlášení sem od mnoha lidí v sále slyšela, že nechápou hodnocení porotců. Dokonce i rodiče od holek z vítězných souborů nechápaly, že vyhrály,protože i oni sami poznali, že tam byly lepší soubory. Snad se další rok polepšíte. Za mě každopádně tuto soutěž z hlediska objektivnosti nedoporučuji.
- Radka / 20. 10. 2014 - 15:10
..... napsala zhrzená maminka.... :D
- anonym / 21. 10. 2014 - 19:10
Každý porotce má svá práva na to ohodnotit jakost každého týmu mažoretek. A , že se vám nelíbí to, kdo vyhrál a zasloužil si to, je jen váš názor.. s láskou anonym
- Hana / 21. 10. 2014 - 20:10
Rodiče vždy budou mít jiný názor než porota, ale tým se hodnotí z více stránek a vystoupení se nemůže jen odkrokovat ( i když dobře ).
- Pavla / 21. 10. 2014 - 20:10
Dobrý večer, myslím si, že třetí ročník nepostupové soutěže O Bíloveckou kočku byl opravdu skvělý a spravedlivý. Porota se skládala z kvalifikovaných odborníku z dlouholetou praxí a já jsem názoru, že hodnotili zcela spravedlivě a to co měli: technika, choreografie, práce s náčiním a celkový dojem.I když, někteří jsou jiného názoru domnívám se, že to jsou rodiče, prarodiče, trenéři atd. Tak podle mě ani neví a netuší co se na takové nepostupové soutěži hodnotí a často srovnávají výsledky svých týmu z jiných nepostupových soutěží, kde se jim zrovna zadaři. A když se někdo raduje z vítězství, které bylo překvapením pro všechny z daného týmu, tak to nikdo nemůže mít za zlé, protože o tom vlastně rozhodla spravedlivě porota. Výsledky byly vyvěšeny a každý si je mohl prohlédnout a sám uznat v čem kdo byl lepší a v čem kdo horší. Každý tým je jednou nahoře a víc než jednou dole.
- Katka Doležalová / 21. 10. 2014 - 20:10
Za svým hodnocením si stojím, jelikož bylo podle mého nejlepšího vědomí a svědomí. :) Jsem moc ráda, že existují tak skvělé nepostupové soutěže, kde trenéři vidí v čem přesně mají slabiny. Jestli přidat práci s hůlkou, zaměřit se na techniku, vylepšit choreografickou stránku a nebo zlepšit synchron, výraz a energii. Myslím si, že je to pro každého trenéra a choreografa velká příležitost k tomu, aby sebe i děti posunul o další kus dopředu. Moc si vážím trenérů, kteří se chtějí zlepšovat a makají na sobě, ptají se a zjišťují jak být lepší a lepší. :) Za mě vydařená soutěž! Doufám, že se uvidíme na dalším ročníku. :)
- Nikol / 21. 10. 2014 - 20:10
Každý hodnotí jinak... porota se dívá na celý tým, ne pouze na jednu jedinou osobu, a proto si myslím, že bylo rozhodnuto spravedlivě :)
- Rita / 22. 10. 2014 - 00:10
p.Kateřina byla perfektní pozorovatel s ušima nastraženýma na všechny strany. Nešlo přehlédnout! Za mě rozhodně doporučuji do poroty!
- Lucie / 28. 2. 2015 - 17:02
Dobrý den ... vy si opravdu myslíte že neměly vyhrát ti co vyhráli ? Chápu je to váš názor ale ... POROTA JE POROA ... a já myslím že PANÍ KATEŘINA OPRAVDU V POROTĚ NEBYLA ... takže jelikož je to názor poroty tak laskavě paní KATEŘINO (s prominutím) NESERTE SE DO TOHO ... nebo mě ale opravdu uletí ruka od těla !!!... takže se do toho nestarejte !!! DĚKUJI

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Studio Lenky Bachové Jeseník

(vložena 7. 9. 2007)
Zobrazeno 2737x, Hodnocení 4.78 [6386x],
komentováno 3x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Přidáme kostýmy pro mini
Inzerce

Kostýmy jsou ze tři častí latexová vesta s hvězdou na zádech, latexová sukně s kanýrkem z plavkoviny (barva se shoduje s barvou hvězdy), body z plavkoviny. Vhodné na POM i Hůlku. Cena 10.000 Kč + poštovné
Kontakt: Dana, dacho@seznam.cz, 721706004

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D