Další novinkyZměna termínu soutěže MiKaDo Open


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
24. 11. 2018 - 24. 11. 2018
Soutěžní přehlídka v Lanškrouně 2018

Nepostupová soutěž pro miniformace a velké formace baton a pompom v Lanškrouně

další informace ->
26. 1. 2019 - 26. 1. 2019
Mikado Open 2019

Nepostupová soutěž pro sóloformace a miniformace baton, 2 baton a pompom v Karviné

další informace ->
2. 2. 2019 - 2. 2. 2019
Zlatá hlučínská hvězda 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton, pompom a mix v Hlučíně

další informace ->
16. 2. 2019 - 16. 2. 2019
Hradecká hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro sóloformace a velké fomace baton a pompom v Hradci nad Moravicí

další informace ->
22. 2. 2019 - 22. 2. 2019
O Bohumínské srdce 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton, pompom a mix v Bohumíně

další informace ->
23. 2. 2019 - 23. 2. 2019
O Říčanskou pusinku 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Říčanech u Brna

další informace ->
3. 3. 2019 - 3. 3. 2019
Daisy Cup 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton, pompom, mix a show v Bohuméně

další informace ->
9. 3. 2019 - 9. 3. 2019
O Šumenskou medaili 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton, 2baton, pompom, mix a classic ve Znojmě

další informace ->
9. 3. 2019 - 9. 3. 2019
Podhostýnský pohár 2019

Nepostupová soutěž pro sóloformace baton a pompom a jiné taneční styly v Bystřici pod Hostýnem

další informace ->
30. 3. 2019 - 30. 3. 2019
O Pohár města Klatov 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton, pompom a další staneční styly v Klatovech

další informace ->
7. 4. 2019 - 7. 4. 2019
O Pohár medvěda Brtníka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton a pompom v Brtnici

další informace ->
27. 4. 2019 - 27. 4. 2019
Majorettes Cup Nymburk 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace v Nymburce

další informace ->
27. 4. 2019 - 27. 4. 2019
O havlíčskobrodské srdce 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Havlíčkově Brodě

další informace ->
12. 5. 2019 - 12. 5. 2019
IMC Dubňany

Soutěž s možností postupu na ME v Maďarsku

další informace ->
18. 5. 2019 - 18. 5. 2019
O Májovou korunku DDM Jemnice 2019

Nepostupová soutěž pro miniformace a velké formace baton, pompom a rodičovské týmy

další informace ->
Lenka Doleželová "Kvůli mažoretkám jsem ochotná obětovat úplně všechno"
Publikováno 12. 10. 2008 - 21:10 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekZaslechneme-li jméno Lenka Doleželová, většině z nás se vybaví úžasné twirlingové dovednosti a technika. Lenka má za sebou řadu soutěžních vystoupení na mistrovství Evropy a na kontě mnoho medailí z národního šampionátu, a to jak za sólová vystoupení, tak i za sestavy celé skupiny (Holešovské mažoretky). K tomu všemu se věnuje studiu na vysoké škole a trénování nových mladých talentů. Rozhodně tedy nebudeme přehánět, když ji nazveme jednou z nejúspěšnějších českých twirlerů? S Lenkou Doleželovou o twirlingu i o životě :o).
Dvě hůlky: Lenko, ani tobě nemůžu upřít tradiční otázku na začátek. Tedy, kdo a kdy ti dal poprvé do ruky hůlku?

Lenka Doleželová: Poprvé jsem měla mažoretkovou hůlku v ruce až na začátku sedmé třídy, bylo mi asi 12 let a přihlásila jsem se v Holešově do kroužku mažoretek. Ale vzpomínám si, že jsem se v roce 1996 dívala u babičky na záznam ze soutěže mažoretek v Hranicích na Moravě a moc se mi to líbilo. Děda mi pak vyrobil takový klacík a my chodily se sestřenicí po dvoře a hrály jsme si na mažoretky. V té době by mě ale vůbec nenapadlo, že se tomuto koníčku budu jednou věnovat :o).DH: Co se ony hůlky samotné týče, byla ta první hůlka už twirlingová, nebo klasická tyčka s dřevěnými kuličkami na konci :o)?

LD: Samozřejmě byla dřevěná :o). V té době se o twirlingu v ČR zatím moc nevědělo. Postupně jsem měnila hůlky za kovové, delší, silnější, s různými koncovkami, až jsem si konečně pořídila pořádnou twirlingovou hůlku.DH: Mezi Češkami v twirlingu určitě patříš mezi špičku. Myslíš, že bys to samé, co zvládneš s twirlingovou hůlkou, dokázala i s tou klasickou?

LD: Mezi twirlingovou a mažoretkovou hůlkou je velký rozdíl. Mám doma asi 6 druhů hůlek, od těch nejmenších a nejobyčejnějších až po ty dlouhé twirlingové. Některé twirlingové prvky jdou samozřejmě i s obyčejnou hůlkou, ale celou sestavu bych s ní asi nezvládla. Možná by to bylo jen o zvyku, ale myslím, že by to ani nevypadalo moc hezky. V twirlingu jsou prvky dost o technice a s krátkou a tenkou hůlku by většina prvků nešla správně provést.obrazek


DH: Učíš se teď nějaký nový zajímavý prvek, který ostatním doslova vyrazí dech?

LD: Poslední dobou zjišťuji, že mi učení nových prvků moc nejde. Spíš teď učím prvky moje dvě šikovné svěřenkyně. Doufám, že je twirling bude stále bavit jako teď a dostanou se na vyšší úroveň než jsem já :o). Jinak existuje ještě spousta prvků, které bych se chtěla naučit. Chtěla bych přijít třeba na to, jak se dělá Monster roll ? velmi těžké rolování hůlky přes paže, záda a krk.DH: Který prvek ti připadá nejtěžší nebo se ho dokonce bojíš?

LD: Velký strach mám ze šmetrlingu a ještě větší když mám udělat šmetrling s otočkou. Není to pro mě zrovna dobrý pocit, když musím být hlavou dolů a nade mnou lítá hůlka. I vícenásobné otočky mi dělají trochu problém, protože si neumím vyhodit hůlku dost vysoko.DH: Když už jsme u toho ? kolik otoček pod hůlkou v současné době dokážeš udělat?

LD: Teď udělám s jistotou dvě otočky, podaří se i tři. Kdysi jsem zvládala i čtyři, ale to už je dávno. Mně moc otočky nejdou.DH: Teď už k tvým úspěchům. Několikrát ses účastnila mistrovství Evropy v twirlingu se svým sólovým vystoupením. Dokázala bys popsat pocity, které jsi měla? Popř. vylíčit atmosféru, která na mistrovství Evropy panuje?

LD: Byla jsem na mistrovství Evropy v twirlingu dvakrát a v obou případech to pro mě byl nádherný zážitek a velká zkušenost. Pamatuji si, že jsem vždy před svým soutěžním vystoupením byla hodně nervózní. Chtěla jsem, aby se mi sestava povedla co nejlépe a abych dobře reprezentovala naši zemi. O umístění na předních příčkách tady vůbec nešlo. Atmosféra na takových soutěžích je ale naprosto úžasná. Je to nádherný pocit, když vám na konci vašeho vystoupení tleská celá hala a čeští fanoušci na vás mávají vlajkami. Akorát mě pak vždy zamrzí, že jsem s twirlingem začala celkem pozdě. Tak trochu závidím těm malým slečnám, které jsou už teď dobré a to jim je třeba jen 9 let. Mají celou twirlingovou kariéru před sebou.obrazek


DH: Co si myslíš o úrovni českého twirlingu? Má podle tebe ČR šanci dohnat ostatní, v tomto směru vyspělé, země?

LD: Určitě to bude ještě pár let trvat než se dostaneme na úroveň ostatních? twirlingových? zemí jako jsou Francie nebo Belgie. Zatím totiž nemůžeme srovnávat prvky a sestavy, které umíme u nás v ČR s tím, co předvádějí Francouzky, Belgičanky či Holanďanky, které se na stupních vítězů objevují pořád. V první řadě je důležité, aby twirleři v ČR perfektně zvládali základy twirlingu, na které pak mohou navazovat těžšími prvky. Jsem ráda, že jsem díky svazu NBTA mohla spolu s 5 dalšími dívkami projít kurzem lektorství twirlingu pro LEVEL 1. Díky tomuto semináři,na kterém jsme získali spoustu cenných informací, můžeme učit právě ty důležité základy twirlingu. Doufám, že budeme mít brzo možnost si tento kurz rozšířit o LEVEL 2 a učit tak pokročilejší a náročnější prvky. Věřím, že za pár let se nám podaří umisťovat se na předních příčkách i na takových soutěžích jako je mistrovství Evropy v twirlingu.DH: Nemůžu si odpustit aktuální otázku: Jaké bylo ME v Brně? Získala jsi nějaké nové poznatky? Spokojenost?

LD: Na mistrovství Evropy mažoretek jsem měla možnost startovat vůbec poprvé. Jsem ráda, že jsem byla pro reprezentaci vybrána. Zde jsem totiž soutěžila v disciplíně sólo s rekvizitami, což pro mě byla novinka. Myslím, že sestava, kterou jsem zacvičila, se mi povedla a já osobně jsem s jejím předvedením spokojená. Vím ale, že mi stále chybí ten herecký výraz a projev tak, jak to můžeme vidět u Holanďanek, Francouzek či Chorvatek. Pokud bych měla ještě někdy možnost v této disciplíně soutěžit, musela bych právě na těchto nedostatcích hodně zapracovat.obrazek


DH: S mažoretkami jsi procestovala kus světa. Na které místo máš nejhezčí vzpomínky a na které naopak nevzpomínáš zase tak ráda?

LD: Všechny akce, které se týkaly mažoretek byly skvělé. Určitě největší zážitky mám z mistrovství Evropy a také ze zájezdu mažoretek do Paříže. Díky mažoretkám jsem viděla kus světa a jsem za to moc ráda.DH: Jak dlouho ještě plánuješ věnovat se twirlingu aktivně?

LD: Samozřejmě se budu snažit aktivně věnovat twirlingu co nejdéle, ale hlavní roli u mě hraje čas. Uvidím, jestli stihnu natrénovat sólo do nové sezony.DH: Zabrousím teď trochu do tvého osobního života: Studuješ? Stíháš přesto pravidelně trénovat?

LD: Letos jsem nastoupila do prvního ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Většinu času tedy budu trávit v Olomouci. Zatím nevím, jak budu stíhat trénovat svá sólová vystoupení a právě od toho se odvíjí, zda nastoupím v nové sezoně do soutěže. Mám ještě v Holešově dvě skupiny svých malých mažoretek a dvě šikovná děvčata na twirling, které se budu snažit připravit na soutěž, takže toho času pro mě samotnou asi moc nezbude. Budu se tedy spíš věnovat trenérství.DH: A co plánuješ poté?

LD: Až se ze mě stane paní učitelka, určitě bych chtěla v trénování mažoretek a twirlingu pokračovat. Myslím, že při této profesi nebude těžké skloubit vyučováníí a tréninky dohromady.obrazek


DH: Zamyslela ses někdy nad tím, čemu by ses asi věnovala, kdyby ses nerozhodla pro mažoretky, popř. kdyby takový sport vůbec neexistoval? Mohla z tebe být třeba slavná spisovatelka, malířka nebo třeba atletka? ☺

LD: Bez mažoretek a twirlingu si už svůj život ani nedokážu představit. Je pravda, že nebýt mažoretek, určitě bych si našla nějaký jiný koníček. Jsem totiž typ člověka, který nevydrží sedět doma a nic nedělat. Vždycky si říkám, že je lepší nestíhat než se nudit . Jinak taťka ze mě chtěl vždycky mít flétnistku ve filharmonii. I když jsem na flétnu hrála 8 let, nikdy mi nepřirostla k srdci tolik jako mažoretky!DH: Nelitovala jsi nikdy ani na vteřinku, že sis zvolila právě tento koníček, i když v tvém případě možná lepší říci: kariéru?

LD: Nelitovala jsem ani jednou. U mě byly, jsou a nejspíš stále budou mažoretky a twirling na prvním místě. Jsem kvůli nim ochotná obětovat úplně všechno a věnovat se jim naplno?DH: Děkuji za rozhovor.Úspěchy Lenky Doleželové:NBTA2004

4. místo na Mistrovství ČR ? sólo senior s hůlkou

2005

Mistr České republiky ? sólo senior s hůlkou

2006

Mistr České republiky ? sólo senior s hůlkou

Mistr České republiky ? duo senior s hůlkou a rekvizitami (Lenka Doleželová, Eliška Doleželová)

2007

Vicemistr České republiky ? sólo senior s hůlkou

Vicemistr České republiky ? twirlingová skupina (Holešovské mažoretky)

2008

Mistr České republiky ? sólo na povinnou hudbu


Komentáře:

- Jana Hanáková, mail, www / 13. 10. 2008 - 20:10

Leňulka- prostě nejlepší holka, moc si ji vážím… Jseš jednička Leni a doufám, že tě budu vídat pořád na soutěžích :-) Jsi jediná z Moravy, kdo to dotáhl tak dalako a na tak vysokou úroveň a troufám si napsat, že z celé ČR :-D Jen tak dál :-)

- mamka / 13. 10. 2008 - 21:10

Leni, jsem na tebe pyšná…:-) Také ráda vzpomínám na všechny soutěže v ČR i v Evropě. Držím ti pěsti do další práce :-)

- Tereza Rejlová RONDO / 14. 10. 2008 - 16:10

Koneeeeeečně rozhovor s Lenčou:-) Na něj čekám už dlouhooo:-) Opravdu krásný rozhovor, hezky jsem si početla. Leni moooooc ti fandím:-)

- AkCuLKa(SeDMiKRáSKy ŽaTeC)=) / 14. 10. 2008 - 18:10

Tak týhle slečně taky MoC FaNDiM =o)Myslim si, že můžu říct, že je to jedna z nejlepších mažorek(co se týče twirlingu), troufám si říct i nejlepší =)KRáSNě se na ní dívá a doufám, že nám toho ještě hodně ukáže =o)Přeju ŠŤěSTíČKo =o)

- JoHanKa_ / 14. 10. 2008 - 20:10

Abych nelhala mě se twirling moc nelíbí…Připadá mi to nevýrazné….ale když jsem na YOUTUBE zhlédla sólo :o) téhle skvělé Holky jménem Lenka Doleželová upřeně jsem se opravdu zahleděla na to co s hůlkou umí moc ti fandím!!! :-D

- Verča(Panenky ČB), mail / 16. 10. 2008 - 19:10

moc ti fandím Leni!Jsi jednička =)

- hanka, mail / 17. 10. 2008 - 06:10

Ahoj Leni,moc ti fandíme a pro naše holky jsi velkým vzorem.Hanka M.ZIK-ZAK VRATIMOV

- kacil-sance hranice / 23. 10. 2008 - 19:10

Ahoj Leni..moc ti fandim a jsi pro me velkym vzorem.Taky mě mažoretky strašně moc bavi a nikdy bych neprestala..i kdyz je to nekdy tezke skloubit skolu,3× tydne mazoretky a 2× hudebka..ae i tak si myslim ze si nejlepsi a preji Ti moc uspechu do dalsich let!!Měj se fajn;)!!

- DanielaCB, mail / 31. 10. 2008 - 10:10

[5] JoHanKa_ :Pro JoHanku: To víš , twirling nemůžou dělat všichni. Zvlášť když to někoho nebaví a pořád mu to během vystoupení padá. Víme, o čem mluvíme viď? A nevýrazné? To snad ne! Vždyť právě twirling je vrchol mažoretkového sportu. Pro Leničku: Jsi jednička a velký vzor pro malé holky. Jen se mi zdá celkově Morava dost opomíjená. Leni, snaž se vydržet co nejdéle. Vím, že se studiem na VŠ je to náročné. Ani nevíš jak se každý rok těšíme na tvoje sola.

- Domča (Prezioso) / 18. 11. 2008 - 21:11

ahoj já sem sice z imy ale už sem tvoje sóla i tvojí skupinu hodněkrát viděla a musim říct že ste jedna z nejlepčích skupin v twirlingu. My taky děláme něco z twirlingu ale neni toho tolik co děláte vy :D. přeji ti hodně štěstí a úspěchů do dalších soutěží :)

- Lenka Doleželová / 7. 12. 2008 - 20:12

[10] Domča (Prezioso) : Ahojky, moc děkuju :-) Mně se zase líbí vaše skupina, moc ráda se dívam na videa, jste šikovné holky! Ať se vám daří v nové sezóně :-)

- Lenka Doleželová / 7. 12. 2008 - 20:12

[9] DanielaCB : Ahoj, je pravda že na Moravě se twirlingu věnuje míň lidí než v Čechách, ale to neznamená že nemůžeme být lepší :-D Nene, jsem ráda že se twirling v ČR sice pomalu ale jistě rozvíjí a dostává se na vyšší úrověň. Čím víc lidí se na to dá, tím líp :-)

- Beruška / 11. 5. 2010 - 14:05
Twirling bych zařadila na OH a konkrétně Lenku bych tam poslala..=) je velmi šikovná a ještě bych tam poslala sestry Rejlovy=)
Otázočka - trénerka Gymniku, www / 26. 8. 2010 - 12:08
Dobrý deň, hľadám už dlhšie informácie o twirlingu (síce sa tomu zatiaľ nevenujem s dievčatami-len uvažujem...)kde by som sa mohla prihlásiť na školenie o twirlingu pre začiatočníkov. Hľadala som hlavne u nás na Slovensku niekoho, no po čo som sa dostala, tak žiadne nové info z tohto roku nieje, aspoň teda neviem. Ak by ste niekto mohli pomôcť, poprípade by ste mali kontakt a vedeli aj o lektoroch, školiteľoch, tréneroch - hlavne na Slovenku, budem veľmi rada. Mám záujem aj o dôležité nové poznatky, čo sa týka tohto druhu športu. Vopred ďakujem za odpoveď.
- aiginka / 26. 8. 2010 - 17:08
http://www.majorettes-nbta.eu/cz/view.php?nazevclanku=nabidky-skoleni-twirlingu&cisloclanku=2010010002
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 16:08
Chci se zeptat jestl itady budou zase ty informace z Me jako minuký rok? Kdo skončila na jakém místě atd... =)) Děkuji =))
- Katka- Karviná / 27. 8. 2010 - 17:08
Zatím vím Junior-solo- 1.maďarka, 2.prezioso, 3.prezioso, 4.chorvatka, 5.solková, 6.mrázková a kadetky solo- první 4 místa češky
- Lucík :P / 27. 8. 2010 - 18:08
a Seniorky sola nevííte někdo ?? :)
- Katka- Karviná / 27. 8. 2010 - 18:08
2. Adéla Flanderová
- Janča / 27. 8. 2010 - 19:08
první byla Barča Jurníková
- .......... / 27. 8. 2010 - 19:08
Nikol Solková až 5??! Maďarka byla určitě Viktoria Szosc ne? Prezioso byla beztak Evelyne a ta co byla 3 v Jeseníku. Ale chorvatka?!
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 20:08
A pom-pony dopadly jak??? prosím =));-)
- Žandy / 27. 8. 2010 - 20:08
nevíte prosím jak dopadly seniorky mix..?:)
- Šajie / 27. 8. 2010 - 21:08
nevíte kdo byl v solu v seniorkách 3?
- Lucík :P / 27. 8. 2010 - 21:08
a v Seniorkách 3 místo ?? :) a Miniformace všechy kategorie ?? :) toš piště ne :P sem zvědaváá :)
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 21:08
Přesněě...Každý je zvědaví a nikde nic =DDD
- Lucík :P / 27. 8. 2010 - 21:08
Joo no :D loni tady bylo celé Info a letos nic :D :(
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 21:08
Přesně...=D Štvou mě =DDD
- Katka- Karviná / 27. 8. 2010 - 21:08
Michelle sedmice junior baton 6. místo Michelle sedmice junior pompom 2. místo, pokud se nepletu
- Lenka K. / 13. 9. 2010 - 21:09
Juniorky Mix:1.Jeseník 2.Minikala 3.Slovenky 4.Krokodýlek Seniorky mix : 1.Bratislava 2.Jeseník 3.Kordovanky 4.Krokodýl
- Natálie Elgerová-Mažoretky Litovel, www / 28. 5. 2011 - 15:05
Jsem sice mažoretka šest let,ale takový úspěch, jaký jsem posbírala za letošní rok, ať už v sólu,duu nebo formaci se apsolutně nemůže porovnávat s tím tvým! Jsi jednička a na vždy budeš!

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Žabky Mohelnice

(vložena 3. 11. 2006)
Zobrazeno 2325x, Hodnocení 4.85 [3909x],
zatím nekomentováno
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sukně s tylem KADETKY starší
Inzerce

Sukně barvy fialové - 13 ks, na vrchu je černý třpytivý tyl, na koncích zdobený štrasovými kamínky, v pase mají pružný materiál, poddá se postavě. Pokud si koupíte všechny, cena 75,- Kč za kus. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo junio/senior
Inzerce

Prodám nový kostým pro štíhlou juniorku/seniorku. Velikost cca 162. Rozměry a další foto na mail. Cena 1500,-Kč.
Kontakt: Lenka Glučová, lenka.glucova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na juniorku
Inzerce

Cena 700 Pro více informací pište na luci.sochorova@seznam.cz
Kontakt: luci, luci.sochorova@seznam.cz, 773299726

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty vel. děti - 350kc
Inzerce

Cena 350 Pro více informací pište na luci.sochorova@seznam.
Kontakt: luci, luci.sochorova@seznam.cz, 773299726

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na juniorku - 600kc
Inzerce

Cena 600 Pro více informací pište na luci.sochorova@seznam.
Kontakt: luci, luci.sochorova@seznam.cz, 773299726

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Šaty pro mažoretky (15 ks)
Inzerce

Prodáme šaty pro mažoretky (15 ks), vel. kadetky. Šaty jsou z plavkoviny, pružné. Ke každým šatům jsou rukávky a čepička. Cena za celou sadu 12 750,-. Při rychlém jednání sleva!
Kontakt: Michaela Čejková, Miska.Cejkova@email.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo Juni
Inzerce

Prodám modré šaty na sólo Juni velikost 158-164 cm. Použité pouze jednu sezónu. Šaty jsou velice zachovalé.
Kontakt: , N.Jandatova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů
Inzerce

Nabízím 17 ks mažoretkových kostýmů, používaných 1 sezónu (již kupované z druhé ruky). Všechny kostýmy v perfektním stavu, žádné skvrny. 16 ks růžových kostýmů, 1 bílý kapitánský. Kostýmy mají různé velikosti. Kostýmy jsou na zip na zádech. Kostýmy mají tylový kanýr. Přibalím gumičku s květinou do vlasů. Cena : 250 KS, při rychlém jednání sleva
Kontakt: Hana Hurtová, hanickahurtova@seznam.cz, 775099313

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy DUO
Inzerce

Nabízím k prodeji kostýmy na duo - krásne , zdobené kamínky... šaty ( body) + rukavicky + gumicky. Velikost junior , šité na holky ve věku 12/13 let.
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: , mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pre skupinu poms/mix/dance
Inzerce

Kostýmy pre skupinu poms/mix/dance pre vekovú kategóriu junior/senior. Súčasťou je body na zapínanie v rozkroku, nohavice, opasok a ozdoba do vlasov. Materiál plavkovina a flitrovina. Počet kusov: 12x čierny, 4x sivý. Cena sady: 250 €/ 6400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým miniformácia deti baton
Inzerce

Kostým pre miniformáciu detí, prípadne menšie kadetky. Praktické zapínanie na krku a medzi nohami. Počet: 7 ks. Cena sady: 110 €/ 2800 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre kadetky na pom/mix/show
Inzerce

Kostýmy pre kadetky na pom-pom/mix. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Počet kusov: 14. Cena sady: 210 €/ 5400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na mix/pom/show senior
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body Socha slobody s červenou tylovou sukničkou (bez legín). Cena sady: 210 €/ 5400 Kč. Možnosť odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy miniformácia junior baton
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Plavkovinové šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena sady:105 €/ 2700 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo junior st. - senior
Inzerce

Prodám kostým sólo, junior st. - senior
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo
Inzerce

Sólo 140 cm - kostým+lodička 500 Kč + poštovné
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostýmy pro děti
Inzerce

pro děti: 8 ks kostýmů - kostým + lodička (1x100 cm, 1x110 cm, 1x112 cm,1x115 cm, 2x116 cm, 1x120 cm, 1x123 cm. 500 Kč za kus + poštovné.
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 12 000,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů na klasiku nebo na twirling
Inzerce

Prodáme šaty na twirling nebo na klasiku. Velikostně 13 let. Jsou ve velmi dobrém stavu. Šité od firmy MATSPORT. Cena 500,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Prodáme šaty - junior/senior. Velikostně 11 - 19 let. Celkem 12 ks. Šaty jsou šité od firmy MATSPORT. Jsou ve velmi dobrém stavu. Použité jednu sezónu. Cena 10 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Lze koupit i jednotlivě. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodáme komplet - šaty, kabátek, klobouček
Inzerce

Prodáme tento komplet - šaty, kabátek, klobouček - junior/senior. Velikostně 13 - 18 let. Celkem 13 ks. Tento komplet byl šit v prestižním módním ateliéru v Českých Budějovicích. Návrhářka p. Sabáčková. Jsou ve velmi dobrém stavu. Cena 26 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Dobrý den, rády bychom prodaly naše šaty velikostně junior/senior. K dispozici máme 19 ks šatů + 19 ks červených lodiček. Šaty jsou různých velikostí. Šaty jsou šité jako bodýčko, latexová sukně s tylem, odepínací ozdoba na prsou. Pár šatů má trošku ošoupané flitry sem tam. Cena za sadu 3800,- Kčv případě zájmu pište do zpráv nebo na tel. 702 839 011.
Kontakt: Vlčková, queens.steti@seznam.cz, 702 839 011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Prodám sukně
Inzerce

Prodám skládané černé sukně na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 13kusu.Cena za 1ks150kc.Sukně jsou celé černé skládané a po obou stránkách rozparky.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

skrýt tento inzerát
Prodám vějíře
Inzerce

Prodám dva krásné tyrkys vějíře.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám zelené topy a náušnice
Inzerce

Prodám zelené topy+náušnice na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 14topu+náušnice.Cena za 1ks top+náušnice 150Kc.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám korzet
Inzerce

Prodám černý korzet velikosti XL.Vhodný na cokoliv.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D