Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
Lenka Doleželová "Kvůli mažoretkám jsem ochotná obětovat úplně všechno"
Publikováno 12. 10. 2008 - 21:10 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekZaslechneme-li jméno Lenka Doleželová, většině z nás se vybaví úžasné twirlingové dovednosti a technika. Lenka má za sebou řadu soutěžních vystoupení na mistrovství Evropy a na kontě mnoho medailí z národního šampionátu, a to jak za sólová vystoupení, tak i za sestavy celé skupiny (Holešovské mažoretky). K tomu všemu se věnuje studiu na vysoké škole a trénování nových mladých talentů. Rozhodně tedy nebudeme přehánět, když ji nazveme jednou z nejúspěšnějších českých twirlerů? S Lenkou Doleželovou o twirlingu i o životě :o).
Dvě hůlky: Lenko, ani tobě nemůžu upřít tradiční otázku na začátek. Tedy, kdo a kdy ti dal poprvé do ruky hůlku?

Lenka Doleželová: Poprvé jsem měla mažoretkovou hůlku v ruce až na začátku sedmé třídy, bylo mi asi 12 let a přihlásila jsem se v Holešově do kroužku mažoretek. Ale vzpomínám si, že jsem se v roce 1996 dívala u babičky na záznam ze soutěže mažoretek v Hranicích na Moravě a moc se mi to líbilo. Děda mi pak vyrobil takový klacík a my chodily se sestřenicí po dvoře a hrály jsme si na mažoretky. V té době by mě ale vůbec nenapadlo, že se tomuto koníčku budu jednou věnovat :o).DH: Co se ony hůlky samotné týče, byla ta první hůlka už twirlingová, nebo klasická tyčka s dřevěnými kuličkami na konci :o)?

LD: Samozřejmě byla dřevěná :o). V té době se o twirlingu v ČR zatím moc nevědělo. Postupně jsem měnila hůlky za kovové, delší, silnější, s různými koncovkami, až jsem si konečně pořídila pořádnou twirlingovou hůlku.DH: Mezi Češkami v twirlingu určitě patříš mezi špičku. Myslíš, že bys to samé, co zvládneš s twirlingovou hůlkou, dokázala i s tou klasickou?

LD: Mezi twirlingovou a mažoretkovou hůlkou je velký rozdíl. Mám doma asi 6 druhů hůlek, od těch nejmenších a nejobyčejnějších až po ty dlouhé twirlingové. Některé twirlingové prvky jdou samozřejmě i s obyčejnou hůlkou, ale celou sestavu bych s ní asi nezvládla. Možná by to bylo jen o zvyku, ale myslím, že by to ani nevypadalo moc hezky. V twirlingu jsou prvky dost o technice a s krátkou a tenkou hůlku by většina prvků nešla správně provést.obrazek


DH: Učíš se teď nějaký nový zajímavý prvek, který ostatním doslova vyrazí dech?

LD: Poslední dobou zjišťuji, že mi učení nových prvků moc nejde. Spíš teď učím prvky moje dvě šikovné svěřenkyně. Doufám, že je twirling bude stále bavit jako teď a dostanou se na vyšší úroveň než jsem já :o). Jinak existuje ještě spousta prvků, které bych se chtěla naučit. Chtěla bych přijít třeba na to, jak se dělá Monster roll ? velmi těžké rolování hůlky přes paže, záda a krk.DH: Který prvek ti připadá nejtěžší nebo se ho dokonce bojíš?

LD: Velký strach mám ze šmetrlingu a ještě větší když mám udělat šmetrling s otočkou. Není to pro mě zrovna dobrý pocit, když musím být hlavou dolů a nade mnou lítá hůlka. I vícenásobné otočky mi dělají trochu problém, protože si neumím vyhodit hůlku dost vysoko.DH: Když už jsme u toho ? kolik otoček pod hůlkou v současné době dokážeš udělat?

LD: Teď udělám s jistotou dvě otočky, podaří se i tři. Kdysi jsem zvládala i čtyři, ale to už je dávno. Mně moc otočky nejdou.DH: Teď už k tvým úspěchům. Několikrát ses účastnila mistrovství Evropy v twirlingu se svým sólovým vystoupením. Dokázala bys popsat pocity, které jsi měla? Popř. vylíčit atmosféru, která na mistrovství Evropy panuje?

LD: Byla jsem na mistrovství Evropy v twirlingu dvakrát a v obou případech to pro mě byl nádherný zážitek a velká zkušenost. Pamatuji si, že jsem vždy před svým soutěžním vystoupením byla hodně nervózní. Chtěla jsem, aby se mi sestava povedla co nejlépe a abych dobře reprezentovala naši zemi. O umístění na předních příčkách tady vůbec nešlo. Atmosféra na takových soutěžích je ale naprosto úžasná. Je to nádherný pocit, když vám na konci vašeho vystoupení tleská celá hala a čeští fanoušci na vás mávají vlajkami. Akorát mě pak vždy zamrzí, že jsem s twirlingem začala celkem pozdě. Tak trochu závidím těm malým slečnám, které jsou už teď dobré a to jim je třeba jen 9 let. Mají celou twirlingovou kariéru před sebou.obrazek


DH: Co si myslíš o úrovni českého twirlingu? Má podle tebe ČR šanci dohnat ostatní, v tomto směru vyspělé, země?

LD: Určitě to bude ještě pár let trvat než se dostaneme na úroveň ostatních? twirlingových? zemí jako jsou Francie nebo Belgie. Zatím totiž nemůžeme srovnávat prvky a sestavy, které umíme u nás v ČR s tím, co předvádějí Francouzky, Belgičanky či Holanďanky, které se na stupních vítězů objevují pořád. V první řadě je důležité, aby twirleři v ČR perfektně zvládali základy twirlingu, na které pak mohou navazovat těžšími prvky. Jsem ráda, že jsem díky svazu NBTA mohla spolu s 5 dalšími dívkami projít kurzem lektorství twirlingu pro LEVEL 1. Díky tomuto semináři,na kterém jsme získali spoustu cenných informací, můžeme učit právě ty důležité základy twirlingu. Doufám, že budeme mít brzo možnost si tento kurz rozšířit o LEVEL 2 a učit tak pokročilejší a náročnější prvky. Věřím, že za pár let se nám podaří umisťovat se na předních příčkách i na takových soutěžích jako je mistrovství Evropy v twirlingu.DH: Nemůžu si odpustit aktuální otázku: Jaké bylo ME v Brně? Získala jsi nějaké nové poznatky? Spokojenost?

LD: Na mistrovství Evropy mažoretek jsem měla možnost startovat vůbec poprvé. Jsem ráda, že jsem byla pro reprezentaci vybrána. Zde jsem totiž soutěžila v disciplíně sólo s rekvizitami, což pro mě byla novinka. Myslím, že sestava, kterou jsem zacvičila, se mi povedla a já osobně jsem s jejím předvedením spokojená. Vím ale, že mi stále chybí ten herecký výraz a projev tak, jak to můžeme vidět u Holanďanek, Francouzek či Chorvatek. Pokud bych měla ještě někdy možnost v této disciplíně soutěžit, musela bych právě na těchto nedostatcích hodně zapracovat.obrazek


DH: S mažoretkami jsi procestovala kus světa. Na které místo máš nejhezčí vzpomínky a na které naopak nevzpomínáš zase tak ráda?

LD: Všechny akce, které se týkaly mažoretek byly skvělé. Určitě největší zážitky mám z mistrovství Evropy a také ze zájezdu mažoretek do Paříže. Díky mažoretkám jsem viděla kus světa a jsem za to moc ráda.DH: Jak dlouho ještě plánuješ věnovat se twirlingu aktivně?

LD: Samozřejmě se budu snažit aktivně věnovat twirlingu co nejdéle, ale hlavní roli u mě hraje čas. Uvidím, jestli stihnu natrénovat sólo do nové sezony.DH: Zabrousím teď trochu do tvého osobního života: Studuješ? Stíháš přesto pravidelně trénovat?

LD: Letos jsem nastoupila do prvního ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Většinu času tedy budu trávit v Olomouci. Zatím nevím, jak budu stíhat trénovat svá sólová vystoupení a právě od toho se odvíjí, zda nastoupím v nové sezoně do soutěže. Mám ještě v Holešově dvě skupiny svých malých mažoretek a dvě šikovná děvčata na twirling, které se budu snažit připravit na soutěž, takže toho času pro mě samotnou asi moc nezbude. Budu se tedy spíš věnovat trenérství.DH: A co plánuješ poté?

LD: Až se ze mě stane paní učitelka, určitě bych chtěla v trénování mažoretek a twirlingu pokračovat. Myslím, že při této profesi nebude těžké skloubit vyučováníí a tréninky dohromady.obrazek


DH: Zamyslela ses někdy nad tím, čemu by ses asi věnovala, kdyby ses nerozhodla pro mažoretky, popř. kdyby takový sport vůbec neexistoval? Mohla z tebe být třeba slavná spisovatelka, malířka nebo třeba atletka? ☺

LD: Bez mažoretek a twirlingu si už svůj život ani nedokážu představit. Je pravda, že nebýt mažoretek, určitě bych si našla nějaký jiný koníček. Jsem totiž typ člověka, který nevydrží sedět doma a nic nedělat. Vždycky si říkám, že je lepší nestíhat než se nudit . Jinak taťka ze mě chtěl vždycky mít flétnistku ve filharmonii. I když jsem na flétnu hrála 8 let, nikdy mi nepřirostla k srdci tolik jako mažoretky!DH: Nelitovala jsi nikdy ani na vteřinku, že sis zvolila právě tento koníček, i když v tvém případě možná lepší říci: kariéru?

LD: Nelitovala jsem ani jednou. U mě byly, jsou a nejspíš stále budou mažoretky a twirling na prvním místě. Jsem kvůli nim ochotná obětovat úplně všechno a věnovat se jim naplno?DH: Děkuji za rozhovor.Úspěchy Lenky Doleželové:NBTA2004

4. místo na Mistrovství ČR ? sólo senior s hůlkou

2005

Mistr České republiky ? sólo senior s hůlkou

2006

Mistr České republiky ? sólo senior s hůlkou

Mistr České republiky ? duo senior s hůlkou a rekvizitami (Lenka Doleželová, Eliška Doleželová)

2007

Vicemistr České republiky ? sólo senior s hůlkou

Vicemistr České republiky ? twirlingová skupina (Holešovské mažoretky)

2008

Mistr České republiky ? sólo na povinnou hudbu


Komentáře:

- Jana Hanáková, mail, www / 13. 10. 2008 - 20:10

Leňulka- prostě nejlepší holka, moc si ji vážím… Jseš jednička Leni a doufám, že tě budu vídat pořád na soutěžích :-) Jsi jediná z Moravy, kdo to dotáhl tak dalako a na tak vysokou úroveň a troufám si napsat, že z celé ČR :-D Jen tak dál :-)

- mamka / 13. 10. 2008 - 21:10

Leni, jsem na tebe pyšná…:-) Také ráda vzpomínám na všechny soutěže v ČR i v Evropě. Držím ti pěsti do další práce :-)

- Tereza Rejlová RONDO / 14. 10. 2008 - 16:10

Koneeeeeečně rozhovor s Lenčou:-) Na něj čekám už dlouhooo:-) Opravdu krásný rozhovor, hezky jsem si početla. Leni moooooc ti fandím:-)

- AkCuLKa(SeDMiKRáSKy ŽaTeC)=) / 14. 10. 2008 - 18:10

Tak týhle slečně taky MoC FaNDiM =o)Myslim si, že můžu říct, že je to jedna z nejlepších mažorek(co se týče twirlingu), troufám si říct i nejlepší =)KRáSNě se na ní dívá a doufám, že nám toho ještě hodně ukáže =o)Přeju ŠŤěSTíČKo =o)

- JoHanKa_ / 14. 10. 2008 - 20:10

Abych nelhala mě se twirling moc nelíbí…Připadá mi to nevýrazné….ale když jsem na YOUTUBE zhlédla sólo :o) téhle skvělé Holky jménem Lenka Doleželová upřeně jsem se opravdu zahleděla na to co s hůlkou umí moc ti fandím!!! :-D

- Verča(Panenky ČB), mail / 16. 10. 2008 - 19:10

moc ti fandím Leni!Jsi jednička =)

- hanka, mail / 17. 10. 2008 - 06:10

Ahoj Leni,moc ti fandíme a pro naše holky jsi velkým vzorem.Hanka M.ZIK-ZAK VRATIMOV

- kacil-sance hranice / 23. 10. 2008 - 19:10

Ahoj Leni..moc ti fandim a jsi pro me velkym vzorem.Taky mě mažoretky strašně moc bavi a nikdy bych neprestala..i kdyz je to nekdy tezke skloubit skolu,3× tydne mazoretky a 2× hudebka..ae i tak si myslim ze si nejlepsi a preji Ti moc uspechu do dalsich let!!Měj se fajn;)!!

- DanielaCB, mail / 31. 10. 2008 - 10:10

[5] JoHanKa_ :Pro JoHanku: To víš , twirling nemůžou dělat všichni. Zvlášť když to někoho nebaví a pořád mu to během vystoupení padá. Víme, o čem mluvíme viď? A nevýrazné? To snad ne! Vždyť právě twirling je vrchol mažoretkového sportu. Pro Leničku: Jsi jednička a velký vzor pro malé holky. Jen se mi zdá celkově Morava dost opomíjená. Leni, snaž se vydržet co nejdéle. Vím, že se studiem na VŠ je to náročné. Ani nevíš jak se každý rok těšíme na tvoje sola.

- Domča (Prezioso) / 18. 11. 2008 - 21:11

ahoj já sem sice z imy ale už sem tvoje sóla i tvojí skupinu hodněkrát viděla a musim říct že ste jedna z nejlepčích skupin v twirlingu. My taky děláme něco z twirlingu ale neni toho tolik co děláte vy :D. přeji ti hodně štěstí a úspěchů do dalších soutěží :)

- Lenka Doleželová / 7. 12. 2008 - 20:12

[10] Domča (Prezioso) : Ahojky, moc děkuju :-) Mně se zase líbí vaše skupina, moc ráda se dívam na videa, jste šikovné holky! Ať se vám daří v nové sezóně :-)

- Lenka Doleželová / 7. 12. 2008 - 20:12

[9] DanielaCB : Ahoj, je pravda že na Moravě se twirlingu věnuje míň lidí než v Čechách, ale to neznamená že nemůžeme být lepší :-D Nene, jsem ráda že se twirling v ČR sice pomalu ale jistě rozvíjí a dostává se na vyšší úrověň. Čím víc lidí se na to dá, tím líp :-)

- Beruška / 11. 5. 2010 - 14:05
Twirling bych zařadila na OH a konkrétně Lenku bych tam poslala..=) je velmi šikovná a ještě bych tam poslala sestry Rejlovy=)
Otázočka - trénerka Gymniku, www / 26. 8. 2010 - 12:08
Dobrý deň, hľadám už dlhšie informácie o twirlingu (síce sa tomu zatiaľ nevenujem s dievčatami-len uvažujem...)kde by som sa mohla prihlásiť na školenie o twirlingu pre začiatočníkov. Hľadala som hlavne u nás na Slovensku niekoho, no po čo som sa dostala, tak žiadne nové info z tohto roku nieje, aspoň teda neviem. Ak by ste niekto mohli pomôcť, poprípade by ste mali kontakt a vedeli aj o lektoroch, školiteľoch, tréneroch - hlavne na Slovenku, budem veľmi rada. Mám záujem aj o dôležité nové poznatky, čo sa týka tohto druhu športu. Vopred ďakujem za odpoveď.
- aiginka / 26. 8. 2010 - 17:08
http://www.majorettes-nbta.eu/cz/view.php?nazevclanku=nabidky-skoleni-twirlingu&cisloclanku=2010010002
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 16:08
Chci se zeptat jestl itady budou zase ty informace z Me jako minuký rok? Kdo skončila na jakém místě atd... =)) Děkuji =))
- Katka- Karviná / 27. 8. 2010 - 17:08
Zatím vím Junior-solo- 1.maďarka, 2.prezioso, 3.prezioso, 4.chorvatka, 5.solková, 6.mrázková a kadetky solo- první 4 místa češky
- Lucík :P / 27. 8. 2010 - 18:08
a Seniorky sola nevííte někdo ?? :)
- Katka- Karviná / 27. 8. 2010 - 18:08
2. Adéla Flanderová
- Janča / 27. 8. 2010 - 19:08
první byla Barča Jurníková
- .......... / 27. 8. 2010 - 19:08
Nikol Solková až 5??! Maďarka byla určitě Viktoria Szosc ne? Prezioso byla beztak Evelyne a ta co byla 3 v Jeseníku. Ale chorvatka?!
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 20:08
A pom-pony dopadly jak??? prosím =));-)
- Žandy / 27. 8. 2010 - 20:08
nevíte prosím jak dopadly seniorky mix..?:)
- Šajie / 27. 8. 2010 - 21:08
nevíte kdo byl v solu v seniorkách 3?
- Lucík :P / 27. 8. 2010 - 21:08
a v Seniorkách 3 místo ?? :) a Miniformace všechy kategorie ?? :) toš piště ne :P sem zvědaváá :)
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 21:08
Přesněě...Každý je zvědaví a nikde nic =DDD
- Lucík :P / 27. 8. 2010 - 21:08
Joo no :D loni tady bylo celé Info a letos nic :D :(
- Lucinka =o*, www / 27. 8. 2010 - 21:08
Přesně...=D Štvou mě =DDD
- Katka- Karviná / 27. 8. 2010 - 21:08
Michelle sedmice junior baton 6. místo Michelle sedmice junior pompom 2. místo, pokud se nepletu
- Lenka K. / 13. 9. 2010 - 21:09
Juniorky Mix:1.Jeseník 2.Minikala 3.Slovenky 4.Krokodýlek Seniorky mix : 1.Bratislava 2.Jeseník 3.Kordovanky 4.Krokodýl
- Natálie Elgerová-Mažoretky Litovel, www / 28. 5. 2011 - 15:05
Jsem sice mažoretka šest let,ale takový úspěch, jaký jsem posbírala za letošní rok, ať už v sólu,duu nebo formaci se apsolutně nemůže porovnávat s tím tvým! Jsi jednička a na vždy budeš!

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Asanka Kysucké Nové Mesto (SK)

(vložena 19. 11. 2007)
Zobrazeno 2555x, Hodnocení 4.77 [4360x],
komentováno 7x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D